17 júla, 2023

minút čítania

Všeobecné

LUKÁŠ, VITAJ V TÍME

Vyspovedali sme nášho makléra nováčika, Lukáša Jakubčina, ktorý v oblasti nehnuteľností nie je až taký nováčik. Prečítajte si náš rozhovor a dozviete sa viac.

Ahoj Lukáš, predstav sa nám, kto si, čo si, odkiaľ si? 

Ahojte, tak volám sa Lukáš Jakubčin, mám 30 rokov a som rodený Košičan. Od malička sa aktívne venujem futbalu, čo ma naučilo vďaka kolektívnemu športu byť tímovým hráčom. Som disciplinovaný a bez problémov sa prispôsobím situáciám, či už v nových kluboch alebo priamo na ihrisku :). Beriem to ako výhodu, že sa dokážem ihneď stotožniť s vecami a zároveň viem rýchlo zapadnúť do kolektívu. Samozrejme, ako v každom športe, ak chceš niečo dosiahnuť a nebyť priemerný, je potrebné byť makač (dríč) a zdokonaľovať sa, aby si vynikal. Práve to som si preniesol aj do svojho osobného života a veľmi ma teší, lebo chcem byť iný ako ostatní.

Prečo si si vybral pre svoje pôsobenie práve nás ?

Dobrá otázka. Mal som široké pole obzoru, nakoľko v Košiciach je fakt veľa realitiek. Bol som na pár pohovoroch, a práve vy ste mi boli najsympatickejší. Už od toho prvého stretnutia u vás som vedel, že toto je realitná kancelária, v ktorej chcem pôsobiť :). Ten prvý dojem z prostredia a kolektívu bol rozhodujúci. Príjemné vystupovanie vedenia na pohovore a hlavne to, že tu nie je pretlak maklérov, ktorí sa bijú o miesto. Myslím si, že to nerobí dobrú atmosféru v kolektíve a hlavne vo vzťahoch. Tu je to pravý opak, málo ľudí, ale zato kvalitných. Za ten mesiac, čo som už tu, som si všimol, že tu je príjemná rodinná atmosféra a všetci sú ochotní každému so všetkým pomôcť a toto sa mi tu páči :).

Kde budeš pôsobiť v rámci realít ? 

Tak pôsobiť byť som chcel hlavne v celých Košiciach a aj v rámci jeho okolia. Ale ako som už spomínal, som prispôsobivý. Uvidíme, podľa toho, kde na trhu bude potrebné kvalitné zastúpenie makléra :).

Aké sú tvoje silné stránky a kvality?

Tak v prvom rade mám rád, ak všetko má svoju kvalitu a všetko je dotiahnuté do úplného detailu. Nemám rád polovičné nedokončené roboty. Chcem, aby mali moji klienti istotu, že všetko prebehne na tej najvyššej úrovni, kvalitne a obchod privediem vždy do úspešného konca. Jeden môj kolega (nebudem menovať :)) mi povedal, že ak sú dvaja makléri úplne rovnakí, potom to znamená, že jeden je tu zbytočný. 

A tu spomeniem asi tu moju najväčšiu prednosť pri práci s nehnuteľnosťami. Od malička som chodil pomáhať otcovi (má stavebnú firmu), kde som si prešiel už XY rekonštrukciami bytov, domov, a takisto aj stavieb domov. Myslím si, že môžem povedať, že mám dosť dobré technické znalosti ohľadom technických stavov nehnuteľností, čo bude v mojich obchodoch prínosom, lebo budem vedieť, o čom rozprávam a čo prezentujem.

Na záver prezraď, kde ťa nájdeme a zastihneme?

V prvom rade by som sa chcel poďakovať za príjemný rozhovor. Teraz to najdôležitejšie. Kde ma nájdete ?

Na Mäsiarskej 70 v Košiciach, v kancelárii našej RK CassaReal. 

Na emailovej adrese: jakubcin@cassareal.sk

Tiež na tel. čísle: 0911 078 861.

Teším sa na každého klienta a všetky spolupráce. Všetkým prajem pekný zvyšok dňa 🙂